PLANTAIN CHIPS NATURALLY SWEET

Banánové chipsy přirozeně sladké

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 984
65 Kč –55 % 29 Kč
Kategorie: Banánové chipsy
Položka byla vyprodána…
maduro dulce grande.htmnatural
Akce
65 Kč –55 %

PŘÍCHUŤ: PŘIROZENĚ SLADKÉ 

Novinka na světovém trhu - Banánový Chips. Inovativním zpracování banánu velmi šetrným procesem zajistilo skvělou chuť a dokonalou vyváženost obsahu nutričních hodnot banánu. Proto tento produkt slaví velký úspěch na světovém trhu. Je velmi vhodný do diet a redukci váhy tak i na zdravé mlsání. Je velmi oblíben pro své příchutě a křehkost a tím se odlišuje od ostatních. 

Banán obsahuje vysoké procento draslíku, jenž přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů a má vliv na krevní oběh. Banán je nízkotučný, má vysoký obsah vlákniny, vitaminu B6 a manganu. Vitamin B6 rovněž působí na nervovou soustavu a ovlivňuje metabolismus bílkovin a glykogenu 

Víte že Banán je velmi vhodný do redukci váhy (dieta) .Podpora pokojného spánku,pohodu,a náladu. Přispívá k oběhu krevního tlaku, nedrážní sliznici a pohlcuje nadbytečnou vodu ve střevech, zlepšuje trávení. Snižuje riziko srdečních chorob. Zmirňuje bolesti hlavy. Snižuje menstruační bolesti. Odstraňuje nadbytečnou kyselinu močovou. Snižuje hladinu Cholesterolu. Je velmi ideální do diet a je přitom zdrojem energie. 
Banán vás po ránu skvěle nastartuje, je přírodním zdrojem vitaminů B6 a C a také minerálů, jako je draslík nebo mangan. Mimo to povzbudí i vaši psychiku, neboť obsahuje esenciální aminokyselinu tryptofan, která je nutná k produkci hormonu dobré nálady serotoninu.

Ovoce nebo zelenina? Plantain roste sice na stromech, ale chutná jako zelenina (trochu jako brambory). Plody plantain jsou podobné banánům, ale bývají delší, silnější a jejich slupka je vždy zelená. Odtud také název zelený banán. Domovinou zelených banánů plantain je Indie. Dnes jsou ale běžně pěstovány v tropickém klimatu Afriky, v jižní Americe a v Karibiku. Zelené banány plantains je nutné tepelně upravit. Obvykle se smaží nebo pečou. Velmi oblíbené jsou chipsy - solené nebo pikantně kořeněné. Plantain je výborným zdrojem draslíku. Obsahuje také vitamín C, A a beta karoteny. 

BEZLEPKOVÝ VÝROBEK

BEZ CHOLESTEROLU

0% CUKRU

O 30% MÉNĚ TUKU NEŽ BĚŽNÉ CHIPSY

100% NATURÁLNÍ PRODUKT 

VEGAN POTRAVINA

BEZ GENETICKY MODIFIKOVANÝCH ORGANISMŮ

KOSHER POTRAVINA


Nutriční hodnoty 78g: velikost porce 28g, cca 30 chipsu,energie (551Kj)/132Kcal,Kalorie 132,Kalorie z tuku 10%, Tuk 10%,sacharidy 10%,Cholesterol 0%,sodík 0%natrium3,5mg,draslík 7%, kalium 10mg,celkový karbohydrát 6% koolhydráten 17g, vláknina 3%voedingsvezels 1g,cukr 0%,protien 2% eiwitten 1g,vitamín A 20%,vitamín C 8%,vápník 2%,železo 8%.Skladovat v chladném a suchém místě.