SynTech PROXTEND 1,26Kg

Energie, Výkon, Ochrana svalstva, Bez křečí, Regenerace

Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 1029/TRO 1029/WAT Zvolte variantu
Značka: SynTech
1 500 Kč
ProXtend (transparant, tropical, lage resolutie) lepsi
DOPORUČUJEME!

SynTech nutrition - absolutní špička nejen na evropském trhu. Garance funkčních dávek. 

Snadno digerovatelný instantní nápoj navržený jak pro :Vytrvalostní tak i pro sportovce silové, bojové a běžných sportů .

ProXtend se skládá ze strategického mixu sacharidů "Voskovité kukuřice" (nejrychlejší digestivní uhlohydráty) a masivní dávky BCAA, glutaminu, citrulinu malátu a vitaminů.

1) ProXtend, ideální výkonový nápoj pro vytrvalostní sportovce

-Voskovitá kukuřice uhlohydráty téměř okamžitě uvolní svou energii do krve a svalů.
 Výzkum ukázal, že cyklisté, kteří vzali voskovou kukuřici, provedli o 23% lepší výsledky než testované subjekty používající jiné sacharidy. Vosková kukuřice má nízkou osmotickou hodnotu, která usnadňuje pronikání stěnou žaludku. Vosková kukuřice rychle vstoupí do střev, kde je velmi rychle trávena a vstřebávána. Pro vytrvalostní sportovce je vosková kukuřice ideálním zdrojem sacharidů! Citrulin Malát pomáhá rychleji snižovat hladiny amoniaku a kyseliny mléčné (látky produkované tělem během intenzivního tréninku), což vám umožňuje provádět delší a intenzivnější cvičení. Citrulin malát také zlepšuje aerobní kapacitu. Třetí složka, Glutamin, byla přidána do vzorce, aby se kompenzovalo velké množství glutaminu, které svaly spotřebovávají během intenzivního tréninku. 

Hladiny glutaminu je třeba co nejrychleji doplnit, a to nejen proto, aby se zabránilo rozpadu svalů, ale také proto, že glutamin je nejdůležitějším zdrojem paliva pro váš imunitní systém, který může být během dlouhých a intenzivních tréninků vystaven velkému stresu. V této souvislosti byla provedena studie o glutaminových nápojích mezi 200 sportovci a ženami, které byly rozděleny do dvou skupin. První skupina dostala glutaminový nápoj a druhá dostala placebo. Skupina, která dostala glutaminový nápoj, zaznamenala mnohem lépe, když se jednalo o infekce: 81% nemělo žádnou infekci, zatímco u skupiny s placebem to bylo jen 26%. Navíc glutamin zlepšuje syntézu glykogenu a pomáhá snižovat produkci kyseliny mléčné.

BCAA jsou další základní složkou tohoto vzorce. Pokud tělo nedosahuje sacharidů během intenzivního tréninku, mohou být BCAA přeměněny v játrech na glukózu poskytující energii. Během těžkého a dlouhého fyzického úsilí může BCAA poskytnout až 15% celkové dodávky energie. Proto je nutné doplňovat hladiny BCAA, aby se zabránilo rozpadu svalů. Kromě toho, BCAA doplňky prodloužit dobu výkonu dlouhých běžců vzdálenosti o 16% ⁽³⁾. Aby se zvýšil výkon a zotavení svalů, do vzorce byly také přidány vitamíny B3, B6, B12 a vitamín C.

2) ProXtend, perfektní návod "Intra-Workout Drink" během tréninku 

-ProXtend je také "Intra-Workout Drink", který maximalizuje budování svalů během tréninku tím, že efektivně využívá krevní zásobování vycvičeného svalu! Lidské tělo pumpuje 15 až 20krát více krve do svalů během cvičení než v klidu.
 
Naše krev je transportní systém, který přenáší všechny důležité živiny do svalů, aby se zvýšil a obnovil za co nejlepších okolností. Čím více živin se čerpá do vašich svalů, tím je možné vyhnout se lepšímu rozpadu svalů a tím rychleji svaly rostou. I když jsou sportovci již dlouho vědomi důležitosti doplňků před a po cvičení, dodávání živin do svalů během tréninku je důležitou fází růstu svalů, která je často přehlížena. Nejlepším momentem, jak těmto životně důležitým živinům poskytnout svaly, je skutečně během tréninku, kdy je krevní zásobení nejvyšší! ProXtend obsahuje výlučně ingredience, které jsou rychle a plně metabolizovány svaly: vosková kukuřice, citrulin malát, esenciální aminokyseliny BCAA, glutamin a vitamíny B & C. SynTech ™ zvolil masivní dávku BCAA 7 g ve správném poměru ( 3,5 g leucinu, 1,75 g izoleucinu a 1,75 g valinu)!


Klíčové přísady do porce 28 g voskové kukuřice - vosková kukuřice má nízkou osmotickou hodnotu, a proto se rychle vstřebává do střev, kde je velmi rychle trávena a metabolizována. Takřka okamžitě dodává energii krvi a svalům. Toto rychlejší a dokonalejší trávení napomáhá doplnit zásoby glykogenu během tréninku (při užívání během tréninku) nebo bezprostředně po něm. Voskovitá kukuřice je dvakrát rychleji rozštěpena jako maltodextrin nebo dextróza a vytváří dvojnásobný vrchol inzulínu. Tento vrchol zlepšuje transport živin a ukládání živin ve svalovém glykogenu. Vosková kukuřice doplňuje zásoby glykogenu svalů rychleji a účinněji než jiné sacharidy, urychluje zotavení, snižuje rozpad svalů a zvyšuje syntézu bílkovin. Vosková kukuřice zvyšuje vaši intenzitu tréninku a zlepšuje vaši sílu, odolnost a vytrvalost. 2 g citrulinu malátu - to je velmi dobrá všestranná složka. 


Nejdříve je citrulin-malát NO prekurzorem. Vzhledem k tomu, že NO (oxid dusnatý) rozšiřuje krevní cévy a zvyšuje jejich pružnost, zvyšuje množství krve, které může srdce čerpat - a tím i množství kyslíku a živin přenášených do svalů. Tento extra zdroj kyslíku a živin je důležitý, protože vám umožňuje vytvářet energii, kterou potřebujete během tréninku, a zabraňuje Vám rychlé únavě. Zlepšení toku krve pomáhá také zlepšit svalovou pumpu. A i když je čerpadlo samo o sobě krátkodobým fenoménem, ​​je to přesto důležité pro růst svalů. Tento "kmen" na svalových membránách aktivuje různé procesy, které podporují syntézu proteinů. Kromě toho citrulin malát pomáhá snížit produkci amoniaku a kyseliny mléčné. Citrulin malát také pomáhá zlepšit kapacitu aerobního cvičení a stimuluje proces obnovy po tréninku. 4 g glutaminu - glutamin je považován za semisezinální aminokyselinu, protože za určitých okolností lidské tělo nemůže produkovat dostatečné množství pro splnění potřeb sportovců a žen. 


Glutamin je nejběžnější aminokyselina v krvi a svalové tkáni a přispívá k mnoha fyziologickým procesům v lidském těle. Glutamin má antikatabolický účinek a stimuluje urychlené zotavení svalů po tréninku. Navíc glutamin je silný antioxidant: lidé, kteří jej užívají, mají také lepší odolnost proti nachlazení.


7 g BCAA - tyto tři esenciální aminokyseliny hrají klíčovou roli při svalovém růstu a zotavení po cvičení, protože aktivují proteinovou syntézu. BCAA také hrají důležitou roli při udržování svalové hmoty a při optimalizaci glykogenových zásob ve svalech. Doplňování BCAA také pomáhá snížit poruchu svalů během tréninku. Doplnění BCAA těsně před, během a bezprostředně po tréninku zrychluje zotavení a zabraňuje ztrátě svalové hmoty během tréninku. Tento strategický příjem BCAA pomáhá: zvýšit svalovou hmotu, zlepšit syntézu bílkovin, urychlit zotavení po tréninku s výkonem a vytrvalostí a snížit svalovou tuhost. 

Vitamíny B3, B6, B12 a C - zejména sportovci a ženy potřebují více těchto vitamínů rozpustných ve vodě. Vitamíny jsou nezbytné pro správné fungování těla. Podle výzkumu existuje souvislost mezi vitaminem B a sportovním výkonem. Vitamíny B používají tělo k přeměně bílkovin a sacharidů na energii. Jsou také nezbytné pro obnovu svalů a buněčnou produkci (svalové buňky). Vědci z Oregonské státní univerzity zjistili, že sportovci s deficitem vitaminu B mají horší výsledky, jejich zotavení svalů a růst je pomalejší než u sportovců, kteří užívají dostatek vitamínu B. Vitamin C je také ve vodě rozpustný a nezbytný při růstu a obnově tkáně. Navíc vitamín C je antioxidant: může zabránit poškození způsobenému volnými radikály. Během intenzivního tréninku mohou vzniknout volné radikály. Voskovitý kukuřičný škrob, glutamin, leucin, citrulin malát, isoleucin, valin, krmné kyseliny (citronan sodný, kyselina citronová), aromatické látky (tropické plody), sladidla (Sucralose), Carthamus Tinctorius, kyselinu askorbovou (nikotinamid) (Vitamín B3), hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12)


ProXtend © Instantní nápoj INTRA WORKOUT FORMULA••• Energie •Výkon •Ochrana svalstva •Bez křečí •Regenerace .®™ 

- Garance stejného poměru všech složek v každé svojí dávce
- Funkční poměr všech složek v každé dávce
- Jediný výrobce pod stálým dohledem při výrobě i při výběru použitých surovinProč jsou produkty SynTech nutrition® špičkou na trhu ? 
• Výroba je pod stálým dohledem při celém procesu výroby . Certifikace ISO 22000. 
• Nákup surovin jen od atestovaných dodavatelů té nejvyšší kvality . (nikoliv na burzách). 
• Poměr více složek v doplňcích tvoří vždy jen funkční dávky . 
• Garance stejného poměru všech použitých složek v každé dávce. 
• Směs v doplňku vždy tvoří několik složek plně funkčních . Nekupujete si tak jen jeden produkt. 
• Všechny denní dávky jsou sestaveny po dlouholetých zkoumání pro maximální funkčnost. 
• Blahodárně dlouhodobá účinnost produktů i po dobrání doplňku stravy při dodržení denní dávky . 
• Garance 100% obsahu všech složek a poměru uvedených na obalu . 
• Velmi přísný proces výroby a zpracování pro zachování nejvyšší biologické hodnoty produktů . 
• SynTech nutrition® má Certifikace a ochranné známky jen od nejprestižnějších organizací na světě. 
• Produkty jsou plně funkční ale i přísně dbají na ochranu zdravý . Nepřesahují tak nepovolené dávky 
nebo složky které by mohli mít špatný vliv na vaše tělo. (Žádné nežádoucí účinky) 

Dávkování: 1 porce = smíchejte 3 úrovně lopatky (42 g) na 1 až 1,5 L vody. 
Vezměte 1 porcI před, během nebo po tréninku.

 

Výrobce kontakt: SynTech nutrition, Industrieweg 122 Blok E / A3 9032 Wondelgem, Belgie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: