SynTech OMEGA 3 - 180 Softgels

OMEGA 3 + Vitamin E
Skladem
Kód: 939
Značka: SynTech
790 Kč
Omega 3 (transparant, lage resolutie) 1
DOPORUČUJEME!

OMEGA 3 + Vitamin E / 180 TABLET jedna tableta 1000 mg SynTech nutrition Certifikace ISO 22000 

SynTech nutrition absolutní špička nejen na evropském trhu. Garance funkčních dávek. 

Omega 3 mastné kyseliny jsou poly nenasycené mastné kyseliny, které se vyskytují hlavně v rybím oleji. Jsou populárně označovány jako "rybí mastné kyseliny", nejznámější jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Mnoho lidí má tendenci přehlížet význam Omega 3 jako doplňku stravy. Přesto by tato mastná kyselina měla být na seznamu. Omega 3 je základní doplněk pro každého sportovce a ženu. Omega 3 mastné kyseliny přispívají k dobrému zdraví, zlepšují atletické výkony a jsou účinnou zbraní v boji proti nadváze.


1) Zdravotní účinky Omega 3 Omega 3 poskytuje širokou škálu přínosů pro zdraví: od ochrany zubů až po prevenci a léčbu depresí, stejně jako ochranu proti spáleninám. To jsou hlavní přínosy pro zdraví, které jsme chtěli zdůraznit: Účinky proti stárnutí
Omega 3 mastné kyseliny zpomalují proces stárnutí na molekulární úrovni ¹⁾, takže čím více Omega 3 mastných kyselin obsahuje vaše krev, tím pomalejší věk vašich tělních buněk. Dobrý management cholesterolu a zdravé srdce Omega 3 mastné kyseliny snižují špatný cholesterol (LDL) a zvyšují dobrý cholesterol (HDL), což je velmi důležité při prevenci srdečních a cévních chorob. Omega 3 mastné kyseliny navíc snižují koncentraci triglyceridů v krvi. Snižují krevní tlak a mají proto pozitivní účinek na srdce. Protizánětlivé účinky Velké množství studií prokázalo protizánětlivé účinky mastných kyselin omega 3. Ukazují také důležitost Omega 3 jako součást vašeho potravinového vzoru nebo doplňků.


2) Omega 3 a atletický výkon Omega 3 mastné kyseliny mají anti katabolický účinek. ⁾⁾: výkonoví sportovci, kteří berou spravedlivou denní dávku omega 3 mastných kyselin, budou mít lepší svalovou regeneraci. Potravinový vzorec obsahující omega 3 mastné kyseliny činí svaly citlivější na inzulín a pomáhá snižovat poruchy proteinů. Ve skutečnosti, při kombinaci s Omega 3 mastnými kyselinami ³ ³, bílkoviny zvyšují svalovou hmotu. Vezměte si pár Omega 3 denně a vaše proteinové koktejly pomohou stimulovat růst svalů. Tyto závěry lze nalézt v řadě lékařských studií.


3) Omega 3 a ztráta hmotnosti Jak je ukázáno v několika studiích, mastné kyseliny omega 3 mají z velké části prokázané jejich výhody z hlediska úbytku hmotnosti. "Ztrácíte váhu rychleji, když užíváte kapsle z rybího tuku (Omega 3)". To byl závěr publikován týmem islandské, španělské a irské výzkumníků v časopise International Journal of Obesity⁽⁴⁾. Jinými slovy, rybí olej (Omega 3) zvyšuje spalování tuků? Kromě toho, když používáte Omega 3 mastné kyseliny během tréninku, zvyšujete účinek tohoto cvičení na ztrátu tuku a na svalovou hmotu?


Omega-3 mastné kyseliny jsou látky, které si naše tělo neumí samo vytvořit. Přitom jsou omega-3 pro nás a náš metabolismus naprosto klíčové. Mají antioxidační účinek a prokazatelně pozitivní efekt nejen na správnou funkci očí, mozku a srdce. Tyto účinky však nelze poznat okamžitě, a proto je zásadní dlouhodobý příjem omega-3. Jedině tehdy budou mít omega-3 ten správný příznivý vliv na Vaše tělo. Účinky omega-3 jsou jasně prokázané! Již více než 10 000 vědeckých studií bylo provedeno na téma účinků omega-3. Tyto studie poukazují na přímé spojení mezi příjmem omega-3 a zdravím očí, mozku a srdce. Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), Norské ministerstvo zdravotnictví i české zdravotnické úřady jsou proto přesvědčeny o prospěšných účincích omega-3, a tudíž příjem omega-3 doporučují. 

Klíčové složky denně : 
•3 g rybího oleje
•900 mg Omega 3
•540 mg EPA
•360 mg DHA
•20 mg vitaminu E (tokoferol).

Obsahuje : 
Rybí olej, želírovací činidlo (želatina), zahušťovadlo (glycerin), rozpouštědlo (čištěná voda), tokoferol.


Dávkování :1 porce = 1 jemný gel. Vezměte jednu dávku 3krát denně (každé jídlo) každý den v týdnu.


Proč jsou produkty SynTech nutrition® špičkou na trhu ? 
• Výroba je pod stálým dohledem při celém procesu výroby . Certifikace ISO 22000. 
• Nákup surovin jen od atestovaných dodavatelů té nejvyšší kvality . (nikoliv na burzách). 
• Poměr více složek v doplňcích tvoří vždy jen funkční dávky . 
• Garance stejného poměru všech použitých složek v každé dávce. 
• Směs v doplňku vždy tvoří několik složek plně funkčních . Nekupujete si tak jen jeden produkt. 
• Všechny denní dávky jsou sestaveny po dlouholetých zkoumání pro maximální funkčnost. 
• Blahodárně dlouhodobá účinnost produktů i po dobrání doplňku stravy při dodržení denní dávky . 
• Garance 100% obsahu všech složek a poměru uvedených na obalu . 
• Velmi přísný proces výroby a zpracování pro zachování nejvyšší biologické hodnoty produktů . 
• SynTech nutrition® má Certifikace a ochranné známky jen od nejprestižnějších organizací na světě. 
• Produkty jsou plně funkční ale i přísně dbají na ochranu zdravý . Nepřesahují tak nepovolené dávky 
nebo složky které by mohli mít špatný vliv na vaše tělo. (Žádné nežádoucí účinky) 


ZEMĚ PŮVODU : BELGIE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: