Výměna a vrácení zboží

Zakoupené zboží lze bez problémů a zdarma vyměnit či vrátit v průběhu 14 dní od doručení a převzetí zásilky.

Pokud požadujete výměnu nebo vrácení zboží, kontaktujte nás nejdříve na tel. čísle +420 732 668 800

Postup pro výměnu nebo vrácení zboží Vám sdělíme telefonicky nebo zašleme na Vaši emailovou adresu. 

 

Předpoklady pro vrácení či výměnu:

Zboží musí být nepoškozené, nepoužívané, zabalené v původním obalu a musí na sobě mít originální visačky, které byly součástí zboží při jeho doručení. Vyměněnné zboží zasíláme automaticky stejným dopravcem a na stejnou adresu, kterou jste zvolili při tvorbě původní objednávky. Pokud chcete zboží zaslat na jinou adresu, nebo jiným způsobem dopravy, oznamte tyto náležitosti předem. 

Vrácení peněz lze uplatnit odstoupením od smlouvy. Právo na vrácení peněz platí do 14 dnů od doručení a převzetí zboží. Zboží musí být nepoškozené, nenošené, zabalené v původním obalu a musí mít na sobě originální visačky, které byly součástí zboží při jeho doručení. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží zašleme převodem zpět na váš účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

 

Upozornění:

  1. Poštovné a balné je hrazeno zákazníkem.
  2. Vrácené zboží musí být zabaleno tak, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
  3. Kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit případně i poskytnuté dárky, které byly součástí objednávky.