SynTech SYNTEST PM

SYNTEST PM - 90 tablet

Skladem u dodavatele
Kód: 1032
Značka: SynTech
1 350 Kč

SynTech nutrition - absolutní špička nejen na evropském trhu. Garance funkčních dávek. 

TESTOSTERON 

SynTest PM je přírodní testosteronový posilovač založený na synergickém vzorci rostlinných extraktů, minerálů a vitamínu B6. 
SynTest PM podporuje různé biologické procesy, které hrají klíčovou roli během tréninku, během fáze obnovy a při vývoji svalové hmoty. 
Syntest PM je třeba užít před spaním.

Výhody programu SynTest PM: Program obsahuje více složek sloužící k podpoře zvýšení hladiny Testosteronu. 
Velmi úspěšný produkt má dlouhodobý účinek ! 

Tribulus terrestris (Tribulus) 1000mg *Standardizovaný na 80% saponinů (Velmi důležitý údaj)


- Podporuje přirozenou produkci testosteronu

- Zrychluje regeneraci po intenzivním tréninku a snižuje svalové křeče

- Poskytuje vám větší sílu a zrychluje růst svalů

- Zlepšuje vytrvalost

- Zpomaluje stárnutí buňek 

- Pozitivní výsledky zvyšování Libida (sexuální apetit)

- Pomáhá vám získat dobrý odpočinek


Klíčové složky denně 1000 mg Tribulus Terrestris - to je bezpochyby nejrozšířenější a nejčastěji používaný rostlinný extrakt ve sportovním světě. Používá se hlavně k podpoře přírodní produkce testosteronu, ke zvýšení síly a získání lepšího svalového tonusu. Tribulus Terrestris byl v sedmdesátých letech poprvé používán bulharskými hnacími jezdci a od té doby se stal populární. 

SynTech ™ používá vysoce kvalitní extrakt Tribulus Terrestris standardizovaný na 80% saponiny 700 mg Testofen ™ - podle nedávného klinického výzkumu tento patentovaný rostlinný extrakt z fenugreek přirozeně podporuje sekreci volného testosteronu.

Testované subjekty, které užívaly 600 mg Testofen ™ denně, ukázaly zvýšení volné hladiny testosteronu o 98,81% Ve srovnání s testovanými subjekty, kteří dostali placebo.

400 mg Rhodiola Rosea - tento sibiřský rostlinný extrakt je tonikum, které stimuluje celkovou vitalitu a sílu. Pomáhá také stimulovat proces obnovy po intenzivním tréninku a má antikatabolický účinek, protože snižuje sekreci hormonu stresu kortizolu. Synergicky interaguje s ostatními složkami ve vzorci.

160mg Saw Palmetto (Serenoa Repens) - Saw Palmetto udržuje rovnováhu hormonálního systému. Říká se, že má vliv na produkci estrogenu a progesteronu, dva hormony, které mají vliv na produkci androgen dihydrostestosteronu (DHT). Jinými slovy, saw palmetto blokuje konverzi testosteronu na DHT, což snižuje hladiny DHT v krvi. Proto bude poměr testosteronu a DHT pozitivně ovlivněn. Saw palmetto také pomáhá stimulovat zdraví prostaty. 120 mg přípravku Urtica Dioica - tento extrakt má extrémně vysokou vazebnou aktivitu SHBG, která umožňuje dodat volnější testosteron. Volný testosteron je biologicky aktivní, na rozdíl od vázaného testosteronu! Navíc, urtica dioica zpomaluje konverzi testosteronu na DHT.

ZMA Complex se skládá z 300 mg hořčíku, 30 mg zinku a 6 mg vitaminu B6 - intenzivní cvičení mohou vést k rychlému vyčerpání hladin zinku a hořčíku. Následkem toho může zinkový a hořčíkový deficit způsobit pokles produkce testosteronu, křeče, vyčerpání a letargii. Na konci devadesátých let vědci zjistili, že doplňky ZMA by mohly zvýšit produkci testosteronu. Tyto zjištění byly nedávno potvrzeny dalšími studiemi o účincích hořčíku a zinku. Mimo jiné bylo prokázáno, že suplementy s hořčíkem mají pozitivní vliv na produkci testosteronu, protože hořčík zabraňuje tomu, aby se testosteron připojil k SHBG vazebnému proteinu a tím zvýšil volné hladiny testosteronu. ⁾⁴⁾ V nedávné studii bylo potvrzeno, že i doplňky zinku stimulaci testosteronu secretion.⁽⁵⁾

Tribulus Terrestris (Tribulus), Trigonella Foenum-Graecum (Testofen ™ Černý), Želatina (Gelatine), Oxid hořečnatý, Rhodiola Rosea, Serenoa repens, Urtica Dioica, Bisglycinát zinečnatý -potravinářské prostředky (magnesiumstearát, oxid křemičitý), hydrochlorid pyridoxinu (vitamin B6) .1 porce = 3 kapsle


Dávkování: vezměte si 1 porci před spaním, každý den v týdnu.


SynTest PM Svalové hmoty a síly

Ingredience v 1 porci = (3 kapsle)
-Tribulus terrestris (Tribulus) 1000mg *
-Standardizovaný na 80% saponinů
-Trigon foenum-graecum (Testofen ™ pískavice) 700 mg *
-Standardizované 77,2% fenusides
-Rhodiola rosea (rozchodnice růžová) 400mg *
-Serenoa repens (Triumphant Palm) 160mg *
-Urtica dioica (kopřiva) 120mg *
-ZMA Complex: 336 mg 80%
-Magnézium 300mg 225%
-Zinek 22,5mg 429%
-Vitamín B6 6 mg

Dávkování 1 porce = 3 kapsle Vezměte jedna porce před spaním každý den v týdnu.


Proč jsou produkty SynTech nutrition® špičkou na trhu ? 
• Výroba je pod stálým dohledem při celém procesu výroby . Certifikace ISO 22000. 
• Nákup surovin jen od atestovaných dodavatelů té nejvyšší kvality. (nikoliv na burzách). 
• Poměr více složek v doplňcích tvoří vždy jen funkční dávky. 
• Garance stejného poměru všech použitých složek v každé dávce. 
• Směs v doplňku vždy tvoří několik složek plně funkčních . Nekupujete si tak jen jeden produkt. 
• Všechny denní dávky jsou sestaveny po dlouholetých zkoumání pro maximální funkčnost. 
• Blahodárně dlouhodobá účinnost produktů i po dobrání doplňku stravy při dodržení denní dávky . 
• Garance 100% obsahu všech složek a poměru uvedených na obalu. 
• Velmi přísný proces výroby a zpracování pro zachování nejvyšší biologické hodnoty produktů. 
• SynTech nutrition® má Certifikace a ochranné známky jen od nejprestižnějších organizací na světě. 
• Produkty jsou plně funkční ale i přísně dbají na ochranu zdravý. Nepřesahují tak nepovolené dávky 
nebo složky které by mohli mít špatný vliv na vaše tělo. (Žádné nežádoucí účinky) 

Složení: Beta-alanin, L-arginin-alfa-ketoglutarát, L-citrulin malát, aromatizační činidlo, L-tyrosin, Paullinia cupana (guarana), protispékavé činidlo (oxid křemičitý), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), taurin, Dye (beta-karoten), inositol, sladidlo (sukralóza), Piper nigrum (černý pepř). Může obsahovat stopové prvky mléko, sója, lepek, korýši, vejce, sezamová semínka nebo ořechy . Upozornění Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na dostatečný příjem tekutin. Výrobek není plnohodnotná náhrada pestré vyvážené stravy. Nevhodný pro děti do 14 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladování: chraňte před mrazem, vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním. Obsah: 330g Výrobce kontakt: SynTech nutrition, Industrieweg 122 Blok E / A3 9032 Wondelgem, Belgie. Datum minimální trvanlivosti: uvedený na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: